محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

تلفن: 041-36301361-7

Back To Top

خدمات مشتریان

چسب

 

رویه های تعویض کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از اولویت‏ های صنایع شیمیایی و چسب سازی هل بوده است و صنایع شیمیایی و چسب سازی هل در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد، با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی صنایع شیمیایی و چسب سازی هل خدماتی را در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته است که به شرح زیر هستند:

1) مغایرت کالای خریداری شده

در صورتی که کالای خریداری شده توسط مشتریان مغایر با آنچه که در خواست کرده بودند، باشد می توانند کالای خریداری شده را از محلی که خرید کرده اند تعویض نمایند.

2) تعویض

دلیل  خشک شدن چسب فولاد هل این است که شرایط نگهداری (در دمای زیر 30 درجه سانتیگراد و در محل خنک و دور از نور آفتاب چسب ها باید نگهداری شود) رعایت نشده است.

در صورت وجود چسب مرجوعی مشتریان می توانند از محلی که خریداری کرده اند چسب را تعویض و یا هزینه آن را دریافت نمایند و حتی می توانند هزینه انرژی بری از سیستم شان را درخواست کنند. 

قابل ذکر است که درصورتیکه تاریخ انقضا چسب مرجوعی به اتمام نرسیده باشد کل چسب تعویض و یا هزینه آن عودت داده می شود، اما اگر تاریخ انقضا آن به اتمام رسیده باشد به ارزش نصف هزینه چسب، چسب تعویض و یا هزینه داده می شود.