محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

تلفن: 041-36301361-7

Back To Top

درباره صنایع شیمیایی چسب هل

چسب هل

صنایع شیمیایی و چسب سازی هل از سال ۱۳۷۵ با قبول نمایندگی فروش محصولات شیمیایی و چسب سازی در شهر تبریز شروع به کار کرده، سپس از سال ۱۳۷۹ به تولید انواع چسب و مواد شیمیایی پرداخته است. در سال ۱۳۸۴ اولین محصول کم نظیر خود را با نام چسب فولاد هل به بازار عرضه کرده است.
صنایع شیمیایی و چسب سازی هل با کسب تجارب تجاری در امر فروش و تولید و آگاهی از نیاز مصرف کننده امروزی، در سال ۱۳۹۰ با بهره گیری از متخصصان پلیمر در آزمایشگاه های تحقیقاتی خود موفق به اختراع چسب بی‌نظیر گیاهی هل شده است. پیوند بین مطالعات محققان دانشگاهی و متخصصان صنایع جهت دستیابی به پیشرفت روز افزون جامعه از اهداف همیشگی صنایع شیمیایی و چسب سازی هل بوده است.
در حال حاضر چسب هل با ادارات و سازمان هایی همچون: تراکتورسازی تبریز، پتروشیمی، سازمان آب و فاضلاب، رینگ سازی سایپا، موتوژن و … همکاری کرده و محصولات چسب هل به کشورهایی نظیر: عراق، ترکیه، افغانستان، گرجستان، آذربایجان، سوریه، لبنان، بلغارستان، روسیه، ازبکستان و پاکستان صادر می‌شود. همچنین صنایع شیمیایی و چسب سازی هل قصد دارد طی برنامه ۵ ساله محصولات خود را به سایر کشورها صادر نماید.

صنایع چسب هل رعایت اصول و موازین اخلاقی زیر را سرلوحه کارهای خود قرار داده است:

۱. خدا محوری
۲. حفاظت از محیط زیست و سلامتی انسان
۳. کیفیت بی‌رقیب یا کم نظیر محصولات
۴. تولید محصولاتی که منجر به کاهش هزینه‌ها و تولید ثروت برای کلیه افراد جامعه می‌شود
۵. الگو شدن در افزایش پرداخت حقوق و تامین رفاه کارگران و متعادل سازی آن با افزایش راندمان تولید که فشار به مصرف کننده انتقال نیابد.

در صنایع چسب هل با بهره گیری از سیستم تولید چابک که در آن برای رقابت در کلاس جهانی هر گونه حرکتی که ارزش افزوده بر کالا ایجاد نمی‌کند، حذف می‌شود - حرکاتی مانند: انبارداری، حسابداری، جابه جایی و … که به صفر میل می‌کنند - که منجر به ایجاد مجموعه‌ای پویا، بی‌رقیب و با نشاط شده است.
شما مشتریان ارجمند برای خرید یا ثبت سفارش اینترنتی محصولات چسب هل می توانید از منوی محصولات بالای همین صفحه اقدام نمائید.

همچنین محصولات چسب هل قابل تهیه از فروشگاه های رنگ، ابزار و لوازم یدکی سراسر ایران است.

تصویر هوایی از کارخانه چسب هل: